воскресенье, 26 сентября 2021 г.

Уже почали рятувати дерево.

 



Діагностичні (контрольні) роботи


Відповідно до вимог МОН оцінювання в 3-4 класах НУШ відбувається вербально та рівнево.

Причому оцінюється не предмет, як такий, а окремі компетентності (знання і вміння) набуті дитиною.

Результати рівневого оцінювання цих компетентностей наприкінці року будуть занесені до журналу та "Свідоцтва досягнень".

Тому і в контрольних роботах рівнева оцінка виставляється за сформованість компетентності, а не за всю контрольну роботу.

Наприклад, контрольна робота з математики, яку ми нещодавно писали, мала на меті перевірити дві компетенції: 1. Читає, записує, утворює, порівнює числа, визначає розрядний склад числа.   

2. Розпізнає, будує геометричні фігури, конструює об'єкти з геометричних фігур.

Незабаром будуть діагностичні роботи, які будуть перевіряти  такі компетентності:

1. Будує зв'язне висловлювання в усній формі, володіє монологічною формою мовлення, дотримується правил культури спілкування (усний твір з української мови).

2. Визначає фактичний зміст, тему, основну думку, пояснює причинно-наслідкові зв'язки сприйнятого на слух висловлення, уточнює інформацію, ставить доцільні запитання. (Аудіювання з літературного читання)

3.    Пояснює на прикладах, що означає бути громадянином України; досліджує історію свого роду, села/міста, рідного  краю і презентує результати. (Я досліджую світ)

4. Розповідає про відомі історичні події, пам'ятки природи і культури, видатних людей, пояснює вплив їхньої діяльності на життя людей. (ЯДС)

5. Пояснює свої права і обов'язки в сім'ї, в школі, громадських місцях;  аргументовано визначає перевагу добрих взаємин над конфліктами. (ЯДС)

Ознайомитися зі змістом свідоцтва можна тут https://nus.org.ua/news/mon-onovylo-svidotstva-dosyagnen-dlya-1-2-i-3-4-klasiv-dyvitsya-dokumenty/                                                      

четверг, 23 сентября 2021 г.

Проект "Збережемо дерево"


 Нещодавно ми почали вивчати тему "Книга - джерело знань". Дізналися про історію виникнення книги, про те, скільки зусиль потрібно, щоб створити її.

   І вирішили наші учні : збережемо одне дерево.

   Для цього протягом наступного тижня збираємо маккулатуру, приносимо її до класу (в картонних коробках або в акуратно перев'язаних пакунках).

   В кінці тижня здаємо папір у пункт прийому.

   На виручені гроші купуємо книгу для класної бібліотечки.


Просимо допомоги у батьків: необхідно відвезти зібрану макулатуру у пункт прийому.

Заздалегідь дякуємо усім небайдужим.👧👦


среда, 1 сентября 2021 г.